Czarni przywożą trzy punkty z Sułkowic

czarni

Po zeszłotygodniowym okazałym zwycięstwie na własnym stadionie Czarni jechali na mecz do Sułkowic. Gościbia we wcześniejszej kolejce również pokazała się ze znakomitej strony rozbijając Wieliczankę na ich stadionie 0:6. Jasnym więc było, że mecz może nie należeć do najłatwiejszych – i rzeczywiście taki był. Walka, walka i jeszcze raz walka. Zwłaszcza, że gospodarze jako pierwsi zdobyli bramkę już na początku meczu. Na szczęście Czarnym udało się wyrównać jeszcze w pierwszej połowie. Tuż przed gwizdkiem zapraszającym zespoły do szatni gospodarzom – a konkretnie Stokłosie puściły, nerwy i wdał się w pyskówkę z sędzią, za co został ukarany czerwoną kartką. Grając w przewadze od początku drugiej połowy Czarni próbowali atakować, ale nieskutecznie. Gospodarze widząc, że nasi piłkarze atakują ale jakoś piłka nie może wylądować w siatce postanowili nam jeszcze odrobinę pomóc w wywalczeniu kompletu punktów. Dwa głupie i brutalne faule zawodnika gospodarzy w odstępie kilku 3 minut sprawiły, że ostatnie minuty graliśmy w przewadze dwóch zawodników. Nie minęły dwie minuty a Czarni wywalczyli rzut karny, który na bramkę zamienił Kowalczyk. Grając 11 na 9 Czarni spokojnie kontrolowali przebieg ostatnich minut meczu i po końcowym gwizdku cieszyli się z kompletu punktów!

Trzeci mecz i trzecia wygrana. Oby tak dalej!!!

A już w najbliższą sobotę o 17:00 Czarni zagrają na własnym stadionie z Karpatami Siepraw. Serdecznie zapraszamy na mecz.

Gościbia Sułkowice – Czarni Staniątki 1:2 (1:1)

Bramki: 1:0 A. Krzywoń 2′, 1:1 A. Perdał 34′, 1:2 M. Kowalczyk 80′ (k)