Zabójcza końcówka

czarni-dziekanovia

Ci kibice, którzy zdecydowali się na wcześniejsze opuszczenie naszego obiektu aby uniknąć korków przy wyjeździe mają czego żałować. Czarni popisali się fenomenalną skutecznością w ostatnich minutach meczu sprawiając, że dla drużyny Dziecanovii była to zabójcza końcówka.
Przez długi okres czasu mecz był typowym spotkaniem na remis, akcja toczyła się w środkowej części boiska a oba zespoły notowały straty w najmniej oczekiwanych momentach. Nie oznacza to wcale, że bramkarze byli bezrobotni, bo zarówno nasz bramkarz, jak i golkiper Dziecanovii popisali się kilkoma interwencjami ratując swoje zespoły przed utratą bramki.
Gdy wszystkie znaki na niebie i na murawie wskazywały, że spotkanie zakończy się nudnym 0:0 w 88min Czarni przeprowadzili akcję, która była początkiem piłkarskiej masakry Dziecanovii. Kowalczyk przebiegł z piłką wzdłuż pola karnego mijając 3 rywali i idealnie zagrał prostopadłą piłkę do Sobolewskiego który uderzył po długim rogu a piłka odbiwszy się od słupka wpadła do siatki. Ledwo gra została wznowiona od środka a piłkę na swojej połowie przejęli Czarni, następnie ta trafiła na linii środkowej boiska do Drabika a ten pietą odegrał do Kowalczyka, który pognał w kierunku bramki odstawiając goniących go obrońców o kilka metrów. Następnie dograł do ustawionego z drugiej strony Sobolewskiego a ten umieścił piłkę w pustej już bramce. W tym momencie było jasne, że Czarnym nie może się stać już żadna krzywda i grając ostatnie minuty na luzie pozwolili sobie na odrobinę wirtuozerii, a zwłaszcza M. Kowalczyk, który po przyjęciu piłki na klatkę 25m od bramki rywala huknął z powietrza w samo okienko!!! Bramka stadiony świata!!! 3:0 i trzy punkty dopisane do konta Czarnych. A już 14 maja o godzinie 18 naszych piłkarzy czeka wyjazd do Gdowa, gdzie o kolejne punkty powalczą z sąsiadującą w tabeli Gdovią.


poprzedni mecz


CZARNI StaniątkiOrzeł Myślenice
10 września 2017 16:30
-:-

tabela

1 Gościbia Sułkowice 3 9
2 Orzeł Myślenice 3 7
3 Pasternik Ochojno 3 7
4 Radziszowianka Radziszów 3 6
5 Węgrzcanka Węgrzce Wlk 3 6
6 Zielonka Wrząsowice 3 6
7 Tempo Rzeszotary 3 4
8 CZARNI Staniątki 3 3
9 LKS Mogilany 3 3
10 Raba Dobczyce 3 3
11 Targowianka Targowisko 3 3
12 Gdovia Gdów 3 2
13 Wolni Kłaj 3 1
14 Karpaty Siepraw 3 0

facebook