F.P.U.H. Ościeżnica głównym wykonawcą modernizacji naszego stadionu

rozbudowastadionu

Miło nam poinformować, że firma F.P.U.H. Ościeżnica Grzegorz Czajkowski została głównym wykonawcą projektu „Stadion Sportowy im. Tadeusza Szybińskiego miejscem aktywnego wypoczynku i rozrywki dla każdego”. Umowa została podpisana w ubiegłym tygodniu a w pierwszej kolejności zostanie wykonane:

1) powiększenie boiska do piłki siatkowej co umożliwi rozgrywanie meczy na dwóch boiskach równolegle a także będziemy mogli zagrać w piłkę plażową. Dla miłośników gry na piasku zostanie zamontowany natrysk a także ławeczki i leżaki.
2) Zostanie zakupiony elektroniczny zegar dzięki czemu już nie będziemy musieli się pytać kto wygrywa i ile minut zostało do końca meczu.
3) Zostaną zakupione bramki aluminiowe o wymiarach 5x2m. oraz 7x2m. a także mobilne piłko chwyty dzięki czemu będziemy mogli organizować ogólnopolskie turnieje piłkarskie oraz treningi dla wielu grup szkoleniowych równocześnie.
4) Zostanie zamontowane nagłośnienie na stadionie.
5) Zostanie wybudowana altanka
6) Zostanie wybudowana zewnętrzna siłownia typu Street Workout
7) Zostaną zamontowane powierzchnie reklamowe, które będą informowały o nadchodzących wydarzeniach sportowych a także będą przeznaczone dla firm i instytucji które wspierają rozwój sportu w Staniątkach.

Wszystkie te prace planujemy zakończyć na VII Memoriał im. Tadeusza Szybińskiego, który w tym roku odbędzie się w dniach 25-26 czerwca – już teraz serdecznie zapraszamy na „Nowy Stadion w Staniątkach”

Drugi etap modernizacji stadionu zakłada wyrównanie i odwodnienie bocznych boisk treningowych i zostanie zrealizowany po Światowych Dniach Młodzieży.

Będziemy Państwa na bieżąco informować o postępie prac!


poprzedni mecz


CZARNI StaniątkiOrzeł Myślenice
10 września 2017 16:30
-:-

tabela

1 Gościbia Sułkowice 3 9
2 Orzeł Myślenice 3 7
3 Pasternik Ochojno 3 7
4 Radziszowianka Radziszów 3 6
5 Węgrzcanka Węgrzce Wlk 3 6
6 Zielonka Wrząsowice 3 6
7 Tempo Rzeszotary 3 4
8 CZARNI Staniątki 3 3
9 LKS Mogilany 3 3
10 Raba Dobczyce 3 3
11 Targowianka Targowisko 3 3
12 Gdovia Gdów 3 2
13 Wolni Kłaj 3 1
14 Karpaty Siepraw 3 0

facebook