Halloweenowy psikus

czarni-orzel-wynik

Wielkiego psikusa sprawili piłkarze Czarnych sympatykom klubu. I nie chodzi o porażkę, bo ta jak wiadomo zawsze może się zdarzyć, ale o okoliczności w jakich ona nastąpiła. Jeszcze na kwadrans przed zakończeniem spotkania Czarni prowadzili dwoma bramkami i wszystko zapowiadało, że można powoli dopisywać trzy punkty do konta naszego zespołu. Jednak piłka nożna to sport nieprzewidywalny – kilka prostych błędów i to goście cieszyli się z kompletu punktów, strzelając 3 bramki w 10 minut. Szkoda, bo z przebiegu gry do 75 min Czarni zasługiwali na punkty. Stało się jednak inaczej i teraz trzeba powalczyć w kolejnych spotkaniach. Czarnym do rozegrania została ostatnia kolejka, w której pojadą do Kłaja na mecz z Wolnymi (8.11.2015 godz. 13:00) oraz zaległe spotkanie z Dziecanovią. Czarni muszą powalczyć w tych dwóch spotkaniach o komplet punktów jeżeli chcą mieć szanse na przezimowanie w górnej połowie tabeli.