Projekt modernizacji Stadionu im. T. Szybińskiego wygrywa w projekcie Budżet Obywatelski

wygralismy-dziekujemy

Przed kilkunastoma minutami zostały ogłoszone oficjalne wyniki głosowania mieszkańców naszej gminy na projekty realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego. Z ogromną satysfakcją informujemy, że nasz projekt modernizacji Stadionu im. Tadeusza Szybińskiego zwyciężył zdobywając najwięcej głosów ze wszystkich zgłoszonych projektów w całej gminie! (tutaj znajduje się arkusz z pełnymi wynikami)

Niezmiernie cieszymy się z tego zwycięstwa, bo mimo że już teraz, dzięki zaangażowaniu osób związanych z klubem, posiadamy bardzo ładny obiekt sportowy to realizacja tego projektu sprawi, że Stadion im. Tadeusza Szybińskiego będzie jednym z najładniejszych i najlepszych obiektów sportowych nie tylko w gminie Niepołomice ale również w całym powiecie wielickim.

boisko1

Cieszymy się tym bardziej, że będzie to obiekt dla wszystkich mieszkańców gminy – zgodnie z tematem projektu: „Stadion sportowy im. Tadeusza Szybińskiego w Staniątkach miejscem aktywnego wypoczynku i rozrywki dla wszystkich”!

Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w działania na rzecz tego projektu, począwszy od jego opracowania po jego reklamowanie wśród mieszkańców. Szczególne podziękowania kierujemy do Krzysztofa Tureckiego, który był głównym pomysłodawcą projektu. Dzięki jego pracy oraz zaangażowaniu wolontariuszy ze Szkoły Futbolu Staniątki udało nam się wygrać ten konkurs.
Oczywiście sukces nie byłby możliwy bez głosów mieszkańców naszej gminy. Dziękujemy Wam za każdy jeden głos z osobna. Cieszymy się, że wśród mieszkańców naszej gminy znalazło się tak wiele osób, którym bliska jest idea aktywnego spędzania czasu oraz sportowego trybu życia. Jeszcze raz wielkie sportowe dzięki! I zapraszamy serdecznie wszystkich na nasz stadion – np. w najbliższą sobotę na godz. 13:30 – na mecz CZARNI Staniątki vs. ORZEŁ Myślenice.


poprzedni mecz


CZARNI StaniątkiOrzeł Myślenice
10 września 2017 16:30
-:-

tabela

1 Gościbia Sułkowice 3 9
2 Orzeł Myślenice 3 7
3 Pasternik Ochojno 3 7
4 Radziszowianka Radziszów 3 6
5 Węgrzcanka Węgrzce Wlk 3 6
6 Zielonka Wrząsowice 3 6
7 Tempo Rzeszotary 3 4
8 CZARNI Staniątki 3 3
9 LKS Mogilany 3 3
10 Raba Dobczyce 3 3
11 Targowianka Targowisko 3 3
12 Gdovia Gdów 3 2
13 Wolni Kłaj 3 1
14 Karpaty Siepraw 3 0

facebook