Zagłosuj na projekt modernizacji stadionu im. T. Szybińskiego w ramach budżetu obywatelskiego

stadionstaniatki

Od 10 do 18 października 2015 będziemy mogli głosować na wybrane zadania z Budżetu Obywatelskiego. Aby oddać swój głos na projekt modernizacji Stadionu Sportowego im. T. Szybińskiego w Staniątkach należy postawić X w kratce na stronie 10 karty do głosowania, przy zadaniu z identyfikatorem nr 11955 (Lp.9)
Nasz projekt zakłada rozbudowę stadionu sportowego im. Tadeusza Szybińskiego w Staniątkach, co umożliwi stworzenie miejsca w którym każdy mieszkaniec gminy Niepołomie będzie mógł aktywnie spędzać czas w wybrany dla siebie sposób, zorganizować wydarzenie sportowe odpowiadające włansym zainteresowaniom, przyprowadzić znajomych i rodzinę do miejsca bezpiecznego i czystego, gdzie będzie można odpoczywać, a przy okazji doskonale się bawić i rozwijać pod kątem sportowym.

Na dzień dzisiejszy Stadion im. Tadeusza Szybińskiego służy jako arena do rozgrywania spotkań drużynom seniorskim LKS Czarni Staniątki, juniorom Puszczy Niepołomice oraz zespołom młodzieżowym Szkoły Futbolu. Jest to także baza treningowa dla zespołu seniorskiego Puszczy Niepołomice.

W ostatnim czasie na obiekcie zorganizowano wiele imprez sportowo-kulturalnych, w tym największy turniej piłkarski dla dzieci, w którym udział wzięły m.in. drużyny: Wisły Kraków, Cracovii Kraków, Śląska Wrocław, Górnika Zabrze, Rakowa Częstochowa, Piasta Gliwice, Ruchu Chorzów, Korony Kielce i wiele innych.
Modernizacja obiektu pozwoli na organizowanie w przyszłości większej liczby takich turniejów oraz innych wydarzeń sportowych dla wszystkich mieszkańców gminy Niepołomice

Nowy obiekt będzie miejscem aktywnego wypoczynku i rozrywki dla Ciebie, Twoich znajomych a także doskonałym miejscem na rodzinne spacery i spotkania. Będzie również służył placówką oświatowym do organizacji sportowego Dnia Dziecka oraz innych wydarzeń sportowych i kulturalnych.
Oddaj swój Głos na nasz projekt – to będzie również Twój obiekt!

więcej informacji na www.stadionstaniatki.pl


poprzedni mecz


CZARNI StaniątkiOrzeł Myślenice
10 września 2017 16:30
-:-

tabela

1 Gościbia Sułkowice 3 9
2 Orzeł Myślenice 3 7
3 Pasternik Ochojno 3 7
4 Radziszowianka Radziszów 3 6
5 Węgrzcanka Węgrzce Wlk 3 6
6 Zielonka Wrząsowice 3 6
7 Tempo Rzeszotary 3 4
8 CZARNI Staniątki 3 3
9 LKS Mogilany 3 3
10 Raba Dobczyce 3 3
11 Targowianka Targowisko 3 3
12 Gdovia Gdów 3 2
13 Wolni Kłaj 3 1
14 Karpaty Siepraw 3 0

facebook